Tootja: Xtorm
Mudel: XWH03
EAN: 8718182275605
Xtorm XWH03. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB Power Delivery kuni: 60 W. Toote värv: Alumiinium, Must, HD tüüp: 4K Ultra HD, Maksimaalne digitaalresolutsioon: 3840 x 2160 pikslit. Laius: 108 mm, Sügavus: 27 mm, Kõrgus: 10 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Xtorm XWH03 Worx 4-in-1 USB-c Hub Space Grey | €63.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Alumiinium, Must |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 60 W |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 108 mm |
| Sügavus | 27 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Kaal | 44 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |