Tootja: Techly
Mudel: IADAPUSB31DOC2
EAN: 8051128102093
Techly IADAPUSB31DOC2. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Jaoturi liidesed: RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, VGA. Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s, Toote värv: Valge, Sertifikaat: FCC CE RAEE. AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 41 mm, Sügavus: 95 mm, Kõrgus: 17 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 4 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Jaoturi liidesed | RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, VGA |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| VGA (D-Sub) väljundpordid | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Valge |
| Käigultvahetus | |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | FCC CE RAEE |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 80 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 41 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Kõrgus | 17 mm |
| Kaal | 46,9 g |
| Võimsus | |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |