Tootja: Targus
Mudel: DOCK418EUZ
EAN: 5051794030327
Targus DOCK418EUZ. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB Power Delivery kuni: 100 W. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Etherneti vaskkaablite tehnoloogia: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Toote värv: Hall, HD tüüp: 4K Ultra HD. Toiteallika tüüp: USB. Muud toetatud operatsioonisüsteemid: ChromeOS
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Hall |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Isehäälestuv | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Kõrgus | 9 mm |
| Kaal | 59 g |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |