Tootja: Targus
Mudel: DOCK220EUZ
EAN: 5051794023534
Targus DOCK220EUZ. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: Thunderbolt 3. Toote värv: Must, Brändiühilduvus: Kõik tootjad. Laius: 80 mm, Sügavus: 126 mm, Kõrgus: 40 mm. Pakendi laius: 185 mm, Pakendi sügavus: 225 mm, Pakendi kõrgus: 85 mm. Tooteid põhikasti (välimine) kohta: 6 tk, Põhikasti (välimise) laius: 290 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 490 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Kaabliluku pesa | |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | Thunderbolt 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Thunderbolt-portide arv | 1 |
| Thunderbolt 3 portide hulk | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 126 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Kaal | 1,33 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 290 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 245 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 10,2 kg |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 490 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 3 tk |
| Transpordikasti laius | 23 cm |
| Transpordikasti pikkus | 27,8 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 20,5 cm |
| Transpordikarbi netokaal | 4,78 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 252 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 185 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 85 mm |
| Pakendi kaal | 1,5 kg |