Tootja: StarTech.com
Mudel: SATDOCK2UEEU
EAN: 0065030834841
StarTech.com SATDOCK2UEEU. USB-pistmiku tüüp: USB Type-B. Toote värv: Must, LED-indikaatorid: Võimsus, Progress, Korpuse materjal: Plast. Toetatud kõvakettaliidesed: Jada ATA II, Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Kaal: 547 g. Pakendi laius: 120 mm, Pakendi sügavus: 185 mm, Pakendi kõrgus: 210 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
StarTech.com SATDOCK2UEEU sülearvuti dokk ja pordireplikaator Must | €74.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Isehäälestuv | |
| LED-indikaatorid | Võimsus, Progress |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| eSATA-portide arv | 2 |
| USB-pistmiku tüüp | USB Type-B |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvaketaste arv | 2 |
| Toetatud kõvakettaliidesed | Jada ATA II |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Kontrollplokk | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 547 g |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 98SE/ME/2000/2003/XP/VISTA Ultimate Mac OS G4 10.0 +, G5 10.3.9+ Linux RedHat 9 Fedora FC4/FC5 |
| Liides | USB/eSATA |
| USB-portide hulk | 1 |
| Draiviseadme edastuskiirus | 480 MB/s |
| Toitenõuded | 115 - 230 VAC / 12/5 VDC |
| Mõõdud (l x s x k) | 132 x 147 x 70 mm |
| Kasti või kartongist põhipakendi kogus | 10 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 185 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 820 g |
| Pakendi kaal | 0,821 kg |