Tootja: StarTech.com
Mudel: DKT30CHVPD2
EAN: 0065030891752
Suurenda oma tootlikkust StarTech.com USB-C mitmeportvõrguadapteriga. See kompaktne ja mitmekülgne adapter võimaldab teil oma töövõimekust maksimeerida liikvel olles. USB-C kaudu 4K 30Hz HDMI või 1080p VGA ühenduse eest hoolitsemine on tõeliselt mugav. Nautige oma sülearvutiga või muude USB-C-ühendusega seadmetega suuremaid ekraane, et saada rohkem kaasahaaravat vaatamiskogemust.
USB-C tüüpi väike pistik pakub mini dokiga võimsust läbi 100W Power Delivery. See võimaldab andmeedastuse kiirust kuni 5 Gbit/s läbi 3-portse USB-hubi. See seade sisaldab ka Gigabit Etherneti porti, mis tagab kiire ja usaldusväärse internetiühenduse.
Adapteril on kaasas 12-tolline (30 cm) kaabel, mis tagab pistikupessa kinnitamise mugavuse ja töökindluse, kõrvaldades vajaduse lisanduvate draiverite või tarkvara järele. Toode on ühilduv Windows 10, Windows 8.1 ja Mac OS X 10.10 Yosemite või hilisemate operatsioonisüsteemidega, samuti Chrome'iga.
Adapteri elegantsed disain ja musta ning halli värvilahendus sobivad ideaalselt igasse professionaalsesse keskkonda. Selle kerge konstruktsioon muudab selle mugavalt kaasaskantavaks. Mõõdud on 310 mm laiuses, 52 mm sügavuses ja 14 mm kõrguses. StarTech.com USB-C mitmeportvõrguadapter on praktiline ja usaldusväärne lahendus kõigile teie liidesepistikute vajadustele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com DKT30CHVPD2 jaotur USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C 5000 Mbit/s Must, Hall | €112.09 |
|
www.photopoint.ee |
USB-jaotur Startech DKT30CHVPD2 | €113.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Portide hulk | 6 |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Jaoturi liidesed | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, VGA |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Maksimaalne resolutsioon (HDMI) | 3840 x 2160 pikslit |
| Toote värv | Must, Hall |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| USB Power Delivery kontroll | 3.0 |
| USB Power Delivery | |
| Kaabli pikkus | 0,3 m |
| Võrgustumine | |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 85 protsenti |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | Kroom |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 310 mm |
| Sügavus | 52 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Kaal | 110 g |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Kiibikomplekt | AG6320, FL5001, FL7102, RTL8153 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 142 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi kaal | 135 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 450 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 340 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 200 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 30 tk |
| Toimimine | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |