Tootja: StarTech.com
Mudel: DKT30CHD
EAN: 0065030868266
StarTech.com USB C Multiport Adapter on ideaalne kaasaskantav lahendus, mis võimaldab laiendada USB-C ühendusega sülearvuti ühenduvust. See mini-dokk toetab kuni 4K HDMI ekraane, Gigabit Ethernet võrke ja USB 3.0 seadmeid ning sobib suurepäraselt nii ärilistele kui ka isiklikele kasutajatele. Adapteri väike ja kerge disain muudab selle kergeks kaasas kanda ning vastupidav plastikümbris tagab pikaealisuse. USB 3.2 Gen 1 Type-C liides pakub kuni 5 Gbit/s andmeedastuskiirust. Ethernet LAN port pakub täisduplex võrguühendust, Wake-on-LAN funktsiooni ja auto MDI/MDI-X dialoogi. Adapter toetab IEEE 802.3, IEEE 802.3ab ning IEEE 802.3u võrgustandardeid ning selle maksimaalne andmeedastuskiirus on 10/100/1000 Mbit/s. Adapter sobib mitmetele operatsioonisüsteemidele, sealhulgas Windows 10, Windows 7 ja macOS-i jne. Komplekt sisaldab kiirjuhiseid ning 0,34 m kaablit. StarTech.com USB C Multiport Adapter on RoHS sertifitseeritud ja omab CE, FCC, TAA ja REACH sertifikaate.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Andmeedastuskiirus | 5 Gbit/s |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Korpuse materjal | Plast |
| UASP-režiimi tugi | |
| Sertifikaat | CE, FCC, TAA, REACH |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Wake-on-LAN valmidus | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Täisdupleks | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 62 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 52 g |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Mac-ühilduvus | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 324 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 255 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 420 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Muud funktsioonid | |
| Kiibikomplekt | Genesys Logic - GL3523, Realtek - RTL8153, Parade - PS176 |
| Kaabli pikkus | 0,34 m |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 145 mm |
| Pakendi sügavus | 210 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |
| Pakendi kaal | 200 g |