Tootja: StarTech.com
Mudel: CDP2HDUACP2
EAN: 0065030892520
StarTech.com USB C Multiport Adapter on mitmekülgne seade, mis aitab laiendada teie sülearvuti või märkmiku funktsionaalsust. See kaasaskantav sülearvuti dokk ühendub teie sülearvuti USB-C pordiga ja pakub mitmeid ühenduvusvalikuid. Adapteril on USB-C kuni HDMI 4K videopord, mis võimaldab teil ühendada kõrge eraldusvõimega monitori või ekraaniga. Videoväljund toetab 4K Ultra HD resolutsiooni, tagades muljetavaldava visuaalse kvaliteedi.
USB 3.0 Hub 5Gbps (1xType-C/1xA) pakub kiiret andmeedastuskiirust, USB-C Mini Dock ja USB-C Travel Dock muudavad selle teiega kaasaskandmise jaoks lihtsaks. USB-C Mini Dock sobib ideaalselt neile, kes vajavad oma seadmete kiireks ühendamiseks kompaktset lahendust liikvel olles, samal ajal kui USB-C Travel Dock on ideaalne lahendus neile, kes vajavad midagi püsivamat. 100W PD pass-through laadimisega saate oma sülearvutit samaaegselt laadida.
Adapterit toidetakse USB-ga, mis muudab selle kasutamise välise toiteallika vajaduseta lihtsaks. Adapter on kerge ja kompaktne, kaaludes ainult 102 grammi ja mõõtmetega 10mm x 115mm x 60mm. Terviklik ühendusklots omab plastikust halli värvusega korpust.
See sülearvuti dokk ja port replikaator on ideaalne neile, kes töötavad sageli liikvel olles või mitme seadmega. See toetab laia temperatuuri vahemikku ja on varustatud VIA/VLI - VL817, VIA/VLI - VL103 ja Parade - PS176 kiibistikuga. Adapter on RoHS ja CE sertifitseeritud jätkusuutlikkuse tagamiseks, tagades vastavuse keskkonnanõuetele.
StarTech.com USB C Multiport Adapter on must-have tarvik kõigile, kes vajavad oma sülearvuti funktsionaalsuse laiendamist liikvel olles. Ühendage kõike kõrge eraldusvõimega ekraanidest USB-ühendusega seadmeteni hõlpsalt.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Hall |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Andmeedastuskiirus | 5 Gbit/s |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Korpuse materjal | Plast |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kontroll | 3.0 |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Mikrofonisisend | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 8 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 85 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 115 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Kaal | 102 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 60 tk |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 530 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 330 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 310 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Kiibikomplekt | VIA/VLI - VL817, VIA/VLI - VL103, Parade - PS176 |
| Kaabli pikkus | 0,34 m |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 142 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi kaal | 102 g |