| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Lindy 43342 carte et adaptateur d'interfaces DisplayPort | €24.90 |
|
www.topbiz.fr |
Lindy 43342 station d'accueil USB Type-C Noir | €33.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sisemine | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 2 m |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| Väljundliides | DisplayPort |
| Hostiliidese sugu | Sisestatav konnektor |
| Funktsioonid | |
| Ribalaius | 32,4 Gbit/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), UKCA, CE, REACH |