Tootja: Lenovo
Mudel: 4X91H17795
EAN: 0195892042594
Lenovo 4X91H17795. Hostiliides: RJ-45, Väljundliides: USB tüüp-C. Toote värv: Must, Sertifikaat: CB CE FCC ICE RCM VCCI KCC BSMI EAC Ukraine DoC. Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid: Windows 10. Laius: 200 mm, Sügavus: 27,8 mm, Kõrgus: 14 mm. Pakendi kaal: 28,515 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
LENOVO 4X91H17795 laptop dock/port replicator RJ-45 Black | €77.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sisemine | Ei |
| Toote värv | Must |
| Hot-Plug tugi | Jah |
| Sertifikaat | CB CE FCC ICE RCM VCCI KCC BSMI EAC Ukraine DoC |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | RJ-45 |
| Väljundliides | USB tüüp-C |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 27,8 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 28,5 g |