Tootja: Lenovo
Mudel: 40A80045IT
EAN: 0889561429709
Lenovo 40A80045IT. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Toote värv: Must, Brändiühilduvus: Lenovo, Ühilduvus: ThinkPad. Laius: 150 mm, Sügavus: 80 mm, Kõrgus: 32 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 40A80045IT sülearvuti dokk ja pordireplikaator Juhtmega ühendatud USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A Must | €578.96 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Brändiühilduvus | Lenovo |
| Ühilduvus | ThinkPad |
| Sertifikaat | TUV Mark,Serbia,RCM,BSMI,VCCI,CB,Ukraine DOC,South Africa,SABS (South Africa),SABS-LoA,Israel,FCC,ICES,KCC,UL/cUL(USA/Canada),EAC |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| DisplayPort arv | 2 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 150 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Kaal | 220 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |