Tootja: Dynabook
Mudel: PS0001UA1PRP
EAN: 0889661209737
Dynabook PS0001UA1PRP. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: USB 2.0 Type-C. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Toote värv: Must, Maksimaalne digitaalresolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, Maksimaalne analoogresolutsioon: 1920 x 1200 pikslit. Laius: 44,5 mm, Sügavus: 122 mm, Kõrgus: 20 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Toshiba / Dynabook Adaptateur de voyage USB-C | €39.96 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Maksimaalne analoogresolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB 2.0 Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 44,5 mm |
| Sügavus | 122 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |