Tootja: Dynabook
Mudel: PA3927E-3PRP
EAN: 4051528203479
Dynabook dynadock U3.0. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Toote värv: Must, Maksimaalne digitaalresolutsioon: 2048 x 1152 pikslit, Ekraani režiimid: Pikendatud, Peegel, Primary display. AC-sisendpinge: 100 - 240 V, Väljundpinge: 19 V, Väljundvool: 2,37 A. Laius: 114 mm, Sügavus: 130 mm, Kõrgus: 233 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Toshiba Dynadock U3 Wired USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A Black | €166.00 |
|
www.proline.lv |
Toshiba dynadock U3.0 Wired USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A | €175.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 2048 x 1152 pikslit |
| Kaabliluku pesa | |
| Ekraani režiimid | Pikendatud, Peegel, Primary display |
| Laadimise funktsioon | |
| Brändiühilduvus | Toshiba |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 4 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-I liideste arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| USB Sleep-and-Charge funktsioon | |
| DC-pistik | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Väljundvool | 2,37 A |
| Väljundpinge | 19 V |
| Ühilduvad pistikutüübid | EU, UK |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 114 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Kõrgus | 233 mm |
| Kaal | 530 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |
| Juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, USB |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Muud funktsioonid | |
| Viikide arv | 2 |
| Minimaalsed süsteeminõuded | USB 3.0 or 2.0 port (3.0 recommended for optimal performance); Microsoft® Windows 11, Microsoft® Windows 10 (32bit/64bit edition), Microsoft® Windows 8.1(32bit/64bit edition), Microsoft® Windows® 7 (32bit/64bit edition); 1.4 GHz or higher processor (Intel® Core™ 2 Duo family, or AMD Turion 64x2, or compatible processor recommended. Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz/AMD Turion II or higher processor recommended for optimal video performance); 2 GB memory or higher; 50 MB of available disc space |