Tootja: DELL
Mudel: 452-BCCU
EAN: 5397063840083
DELL 452-BCCU. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Toote värv: Must. Toiteallika tüüp: DC (alalisvool). Laius: 154,9 mm, Sügavus: 109,2 mm, Kõrgus: 21,1 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
/replikator Dell WD15 (452-BCCU) | €426.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Mini DisplayPort arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Väljundkanal | |
| DC-pistik | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 154,9 mm |
| Sügavus | 109,2 mm |
| Kõrgus | 21,1 mm |
| Kaal | 422 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | DisplayPort, USB |