Tootja: DELL
Mudel: 452-11509
EAN: 5712505290811
DELL 452-11509. Ühenduvustehnoloogia: Dokkimine. Toote värv: Must, Brändiühilduvus: Dell, Ühilduvus: - Latitude 2120 - Latitude E5420 - Latitude E5430 - Latitude E5440 - Latitude E5520 - Latitude.... Laius: 288 mm, Sügavus: 170 mm, Kõrgus: 53,7 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Kaabliluku pesa | |
| Brändiühilduvus | Dell |
| Ühilduvus | - Latitude 2120 - Latitude E5420 - Latitude E5430 - Latitude E5440 - Latitude E5520 - Latitude E5530 - Latitude E5540 - Latitude E6230 - Latitude E6320 - Latitude E6330 - Latitude E6420 - Latitude E6420 XFR - Latitude E6430 - Latitude E6430 ATG - Latitude E6430s - Latitude E6440 - Latitude E6520 - Latitude E6530 - Latitude E6540 - Latitude ST - Latitude XT3 |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Dokkimine |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 2 |
| DVI-D liideste arv | 2 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Paralleelportide kogus | 1 |
| PS/2-portide kogus | 2 |
| eSATA/USB 2.0 portide arv | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 288 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Kõrgus | 53,7 mm |
| Kaal | 1,05 kg |