Tootja: DELL
Mudel: 331-7950
EAN: 0884116213741
DELL 331-7950. Ühenduvustehnoloogia: Dokkimine, USB-pistmiku tüüp: USB tüüp A. Toote värv: Must, Brändiühilduvus: Dell, Ühilduvus: Precision M2800 Precision M4400 Precision M4500 Precision M4600 Precision M4700 Precision M4800.... Toiteallika tüüp: Vahelduvvool. Laius: 200 mm, Sügavus: 170 mm, Kõrgus: 53,6 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 331-7950 sülearvuti dokk ja pordireplikaator Dokkimine Must | €229.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Brändiühilduvus | Dell |
| Ühilduvus | Precision M2800 Precision M4400 Precision M4500 Precision M4600 Precision M4700 Precision M4800 Precision M6400 Precision M6500 Precision M6600 Precision M6700 Precision M6800 |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Dokkimine |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| eSATA/USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Kõrgus | 53,6 mm |
| Kaal | 780 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |