Tootja: ATEN
Mudel: UH7230-AT-G
EAN: 4719264645884
ATEN UH7230-AT-G. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: Thunderbolt 3, Thunderbolt 3 toiteallikas kuni: 85 W. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Toote värv: Hõbe, Andmeedastuskiirus: 40 Gbit/s, HD tüüp: 4K Ultra HD. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Väljundpinge: 20 V, Väljundvool: 8,5 A. Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid: Windows 10, Toetatud Maci operatsioonisüsteemid: Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina,...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Hõbe |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Andmeedastuskiirus | 40 Gbit/s |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Ühilduvus | VC986,UC3002,US7220,UE3315,UH3231,UH3230,UH3232,UCE260,UE350A,UEH4002,UC3008,UE3310,UEH4002A,UC3020,UH3233,UC3002A,UC3008A1,UE3315A |
| Sertifikaat | ROHS,Weee,thunderbolt_icon,4K,5K |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | Thunderbolt 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Thunderbolt 3 portide hulk | 1 |
| Thunderbolt 3 toiteallikas | |
| Thunderbolt 3 toiteallikas kuni | 85 W |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| DC-pistik | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Väljundpinge | 20 V |
| Väljundvool | 8,5 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 8,5 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 222 mm |
| Sügavus | 82 mm |
| Kõrgus | 26 mm |
| Kaal | 370 g |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 276 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 4,32 kg |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,78 kg |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 176 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Põhikasti (välimise) laius | 257 mm |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | 1x UH7230 Thunderbolt™ 3 Multiport Dock 1x Thunderbolt 3 USB-C Cable 1x AC Power Adapter with LIN2-418K-E12G Cable 1x User Instructions |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kasutusjuhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | Thunderbolt |