Tootja: ATEN
Mudel: UH3234-AT
EAN: 0672792009310
ATEN USB-C Multiport Dock with Power Pass-Thr on universaalne ja efektiivne viis mitme seadme ühendamiseks sinu arvutiga. Dokkingjaama juhtmega ühendatud USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C liides võimaldab mugavat ühendamist erinevate seadmete ja lisatarvikutega. Selle dokiga saad kasutada mitmeid erinevaid porte ja liideseid, sealhulgas USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ja Type-C porte, VGA, HDMI ja DisplayPorte videoväljundiks, ning Ethernet LAN porti traadiga ühendatud internetile juurdepääsuks. Dokis on ka USB Power Delivery kuni 60W, mis võimaldab seadme samal ajal laadimist dokiga ühendatuna.
ATEN USB-C Multiport Dock with Power Pass-Thr mõõtmed on 321 g kaaluga, 14,5 mm kõrgusega, 75 mm laiusega ja 280 mm sügavusega. Alumiiniumkorpus tagab tugevuse ja vastupidavuse igapäevaseks kasutamiseks. See võimekas dokk suudab edastada analoogsignaali kuni 1920 x 1200 pikslise resolutsiooniga ja digitaalset signaali kuni 3840 x 2160 pikslise resolutsiooniga, maksimaalse värskendussagedusega 60 Hz. Lisaks saab see seade toetada kahte ekraani üheaegselt, mis sobib suurepäraselt mitme ülesande täitmiseks ja mitme ekraani töötamiseks.
ATEN USB-C Multiport Dock with Power Pass-Thr on varustatud kaardi lugejaga, mis toetab MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC ja SDXC kaarte kuni 128 GB suuruse mälumahuga. Selles dokis on ka kombineeritud kõrvaklapiväljund/mikrofonipesa ja laadimisfunktsioon. Doc on hõbedase värvusega, RoHS sertifitseeritud jätkusuutlikkuse kinnitamiseks ning selle kasutamiseks on kaasas juhend. Pakendi mõõtmed on 460 g kaaluga, 340 mm sügava, 35 mm kõrguse ja 115 mm laiusega ning pakendis on 1 tk.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Aten UH3234 USB Typ-C Multiport Dock mit Power Delivery Pass | €79.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Hõbe |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 128 GB |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Maksimaalne analoogresolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Laadimise funktsioon | Jah |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB Power Delivery | Jah |
| USB Power Delivery kontroll | 2.0 |
| USB Power Delivery kuni | 60 W |
| HDMI-portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Väljundpinge | 5 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 15 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 75 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kõrgus | 14,5 mm |
| Kaal | 321 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 115 mm |
| Pakendi sügavus | 340 mm |
| Pakendi kõrgus | 35 mm |
| Pakendi kaal | 460 g |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 3,21 kg |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 360 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 200 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 250 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,88 kg |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |