Tootja: ALOGIC
Mudel: ULDUNIV2-SGR
EAN: 9350784023865
ALOGIC ULDUNIV2-SGR. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB Power Delivery kuni: 100 W. Toote värv: Hall, Ühilduvad mälukaardid: MicroSD (TransFlash), SD, Maksimaalne digitaalresolutsioon: 5120 x 2880 pikslit. Laius: 49,2 mm, Sügavus: 119,5 mm, Kõrgus: 12 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Alogic – Ultra USB-C Dock UNI V2 – HDMI, USB, Memory Card Reader and 100W PD | €64.77 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Hall |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), SD |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 5120 x 2880 pikslit |
| Ühilduvus | Apple, Chromebook, Microsoft |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kontroll | 3.0 |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 49,2 mm |
| Sügavus | 119,5 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Kaal | 105 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |