Tootja: ACT
Mudel: AC7048
EAN: 8716065506518
ACT AC7048. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB Power Delivery kuni: 100 W. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Toote värv: Must, HD tüüp: 4K Ultra HD, Maksimaalne digitaalresolutsioon: 4096 x 2160 pikslit. Toiteallika tüüp: DC (alalisvool), Väljundpinge: 5 - 20 V, USB-kaabli pikkus: 1 m. Laius: 250 mm, Sügavus: 84 mm, Kõrgus: 31 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ACT AC7048 - Dockingstation | €219.95 |
|
mts.ee |
ACT AC7048 sülearvuti dokk ja pordireplikaator Juhtmega ühendatud USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Must | €274.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Toetatud ekraanide arv | 3 |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 2 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Mikrofonisisend | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 5 - 20 V |
| USB-kaabli pikkus | 1 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 84 mm |
| Kõrgus | 31 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |