Tootja: ACT
Mudel: AC6400
EAN: 8716065491043
ACT AC6400. Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Toote värv: Must, Jaoturi liidesed: RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Korpuse materjal: Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS). Toite tüüp: USB. Laius: 34 mm, Sügavus: 103 mm, Kõrgus: 23 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ACT AC6400 - Hub | €19.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Jaoturi liidesed | RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| Võimsus | |
| Toite tüüp | USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 34 mm |
| Sügavus | 103 mm |
| Kõrgus | 23 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84719000 |
| Muud funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |