Tootja: Siemens
Mudel: GS54NUWDV
EAN: 4242003869345
Siemens iQ500 GS54NUWDV. Sügavkülmiku netomahutavus: 328 l, Kliimaklass: Kliimaklass SN-T, Külmutusvõimsus: 22 kg/24 h, Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal: 25 h, Müratase: 38 dB, Hinnang: 4*, Külmumisvastane süsteem. Ukse hing: Parem. Lambi tüüp: LED. Energiatõhususe klass: D, Aastane energiakulu: 212 kWh. Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote tüüp | Püstine sügavkülmik |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote värv | Valge |
| Paigaldamisvalmis | |
| Ukse hing | Parem |
| Ümberpööratavad uksed | |
| Vahetatav sügavkülmik | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 7 |
| Sertifikaat | CE, VDE |
| Toimimine | |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 328 l |
| Sügavkülmiku brutomahutavus | 360 l |
| Külmutusvõimsus | 22 kg/24 h |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | 25 h |
| Hinnang | 4* |
| Kliimaklass | Kliimaklass SN-T |
| Külmumisvastane süsteem | |
| Automaatne sulatus (sügavkülmik) | |
| SuperFrost funktsioon | |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 38 dB |
| Kiirkülmutuse funktsioon | |
| Mitmetasandiline õhuvoolu süsteem | |
| Jääkuubikualus | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 43 °C |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | D |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Ühendatud koormus | 120 W |
| Aastane energiakulu | 212 kWh |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 10 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 1760 mm |
| Laius | 700 mm |
| Sügavus | 780 mm |
| Kaal | 89,1 kg |
| Pakendi laius | 880 mm |
| Pakendi sügavus | 760 mm |
| Pakendi kõrgus | 1830 mm |
| Pakendi kaal | 97 kg |
| Ergonoomika | |
| Sisetuli | |
| Lambi tüüp | LED |
| LED-indikaatorid | |
| Avatud ukse alarm | |
| Temperatuurialarm | |
| Reguleeritavad jalad | |
| Rullikrattad | |
| Juhtme pikkus | 2,3 m |