Tootja: Siemens
Mudel: GI21VVSE0
EAN: 4242003909683
Siemens iQ300 GI21VVSE0. Sügavkülmiku netomahutavus: 96 l, Kliimaklass: Kliimaklass SN-ST, Külmutusvõimsus: 4,3 kg/24 h, Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal: 11 h, Müratase: 36 dB, Hinnang: 4*. Ukse hing: Parem. Energiatõhususe klass: E, Aastane energiakulu: 176 kWh. Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote värv | Valge |
| Ukse hing | Parem |
| Ümberpööratavad uksed | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 3 |
| Sertifikaat | CE, VDE |
| Toimimine | |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 96 l |
| Külmutusvõimsus | 4,3 kg/24 h |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | 11 h |
| Hinnang | 4* |
| Kliimaklass | Kliimaklass SN-ST |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 36 dB |
| Kiirkülmutuse funktsioon | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | E |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Ühendatud koormus | 90 W |
| Aastane energiakulu | 176 kWh |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 10 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 545 mm |
| Laius | 541 mm |
| Kõrgus | 874 mm |
| Kaal | 34,8 kg |
| Paigalduskoha laius | 56 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 55 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 88,4 cm |
| Pakendi laius | 640 mm |
| Pakendi sügavus | 620 mm |
| Pakendi kõrgus | 950 mm |
| Pakendi kaal | 37,6 kg |
| Ergonoomika | |
| Juhtme pikkus | 2,3 m |