Tootja: Rowenta
Mudel: HQ7152F0
EAN: 3121040075067
Rowenta AIR FORCE INTENSE. Tüüp: Elektriline soojapuhur, Võnkumise ulatus: 90°, Juhtme pikkus: 1,85 m. Sobilik: Hoonesisene, Asetusvalikud: Põrand, Toote värv: Valge, Hõbe. Sobib ruumidele kuni: 45 m², Ventilaatori müratase (min): 43 dB. Võimsus: 2600 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Laius: 32 mm, Sügavus: 32 mm, Kõrgus: 43 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Elektriline soojapuhur |
| Taimer | Jah |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Automaatne võnkumine | Jah |
| Võnkumise ulatus | 90 ° |
| Juhtme pikkus | 1,85 m |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Disain | |
| Sobilik | Hoonesisene |
| Asetusvalikud | Põrand |
| Toote värv | Valge, Hõbe |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LED |
| Käepide(med) | Jah |
| Märgutuli | Jah |
| Toimimine | |
| Sobib ruumidele kuni | 45 m² |
| Ventilaatori müratase (min) | 43 dB |
| Reguleeritav termostaat | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 32 mm |
| Sügavus | 32 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Kaal | 5,5 kg |
| Pakendi laius | 345 mm |
| Pakendi sügavus | 485 mm |
| Pakendi kõrgus | 363 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Võimsus | |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Võimsus | 2600 W |