Tootja: Philips
Mudel: CX5120/11
EAN: 8720389030680
Philips 5000 series CX5120 Energiasäästlik keraamiline kütteseade. Tüüp: Elektriline soojapuhur, Küttekeha tüüp: Keraamiline, Võnkumise ulatus: 60°. Sobilik: Hoonesisene, Asetusvalikud: Põrand, Toote värv: Must. Kuumutusvõimsus: 2000 W, Soojendusvõimsus (minimaalne): 1200 W, Sobib ruumidele kuni: 20 m². Laius: 196 mm, Sügavus: 212 mm, Kõrgus: 580 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Gaisa sildītājs Philips 5000 Series CX5120/11 | €108.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Elektriline soojapuhur |
| Küttekeha tüüp | Keraamiline |
| Võimsusastete arv | 2 |
| Taimer | Jah |
| Ühendatav internetiga | Jah |
| Kaugjuhitav | Jah |
| Taimeri kestus (maksimum) | 12 h |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Suverežiim | Jah |
| Võnkumise ulatus | 60 ° |
| Nutitelefoni kaughaldus | Jah |
| Juhtme pikkus | 1,7 m |
| Ülekuumenemise kaitse | Jah |
| Disain | |
| Sobilik | Hoonesisene |
| Asetusvalikud | Põrand |
| Toote värv | Must |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Toimimine | |
| Kuumutusvõimsus | 2000 W |
| Soojendusvõimsus (minimaalne) | 1200 W |
| Sobib ruumidele kuni | 20 m² |
| Ventilaatori müratase (max) | 40,5 dB |
| Reguleeritav termostaat | Jah |
| Termostaadi juhtimise tüüp | Digitaalne |
| Temperatuur (min) | 1 °C |
| Temperatuur (maksimaalne) | 37 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 196 mm |
| Sügavus | 212 mm |
| Kõrgus | 580 mm |
| Kaal | 2,4 kg |
| Pakendi laius | 213 mm |
| Pakendi sügavus | 232 mm |
| Pakendi kõrgus | 620 mm |
| Pakendi kaal | 3,3 kg |