Tootja: SES Creative
Mudel: 18001
EAN: 8710341180010
SES Creative Petits Pretenders Dress up costume set doctor. Teema: Arst, Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t), Soovitatav vanus (max): 12 aasta(t), Toote värv: Mitmevärviline
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Mängukomplekt |
| Teema | Arst |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 12 aasta(t) |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Päritoluriik | Madalmaad |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Loominguline mäng | Jah |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Käe-silma koordinatsiooni arendamine, Peenmotoorika treening, Loova mõtlemise oskuste koolitus |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Sisaldab toitu või jooki | Ei |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD keel | Inglise, Saksa keel, Prantsuse |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | Jah |
| Sobib ainult täiskasvanutele | Ei |
| Ohutusjuhised | Not suitable for children under 3 years |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 144 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 211 mm |
| Pakendi sügavus | 341 mm |
| Pakendi kõrgus | 217 mm |
| Pakendi kaal | 150 g |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 672 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 341 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 217 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 211 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 18710341180017 |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | Doctor's coat; Play thermometer; Plastic tweezers; 2 tongue depressors; 1 Syringe |