Tootja: Samsung
Mudel: VR50T95735W/WA
EAN: 8806092260085
Samsung Jet Bot AI+. Tolmukoguja tüüp: Kotita, Toote värv: Hõbe, Valge, Kuju: D-shape. Tolmukogus (kokku): 0,2 l, Müratase: 74 dB, Tõhusus: 99,999 protsenti. Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion), Tööaeg: 90 min, Aku pinge: 21,6 V. Kõrgus: 136,5 mm, Laius: 305 mm, Sügavus: 320 mm. Pakendi laius: 417 mm, Pakendi sügavus: 578 mm, Pakendi kõrgus: 451 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Putekļu sūcējs robots Samsung Jet Bot AI+ White VR50T95735W/WA | €819.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Tolmukogus (kokku) | 0,2 l |
| Automaatne naasmine baasasukohta | |
| Tolmuandur | |
| WiFi | |
| Nurkade tuvastamine | |
| Tõhusus | 99,999 protsenti |
| Müratase | 74 dB |
| Töötab Amazon Alexea'ga | |
| Töötab Google Assistant'iga | |
| Disain | |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Hõbe, Valge |
| Kuju | D-shape |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Võimsus | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku pinge | 21,6 V |
| Tööaeg | 90 min |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 170 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 136,5 mm |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 320 mm |
| Kaal | 9,5 kg |
| Pakendi sisu | |
| Baasjaam | |
| Tehnilised andmed | |
| Nädalane ajakava | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 417 mm |
| Pakendi sügavus | 578 mm |
| Pakendi kõrgus | 451 mm |
| Pakendi kaal | 13,6 kg |