Tootja: Rowenta
Mudel: RR8277WH
EAN: 3221616022096
Rowenta X-Plorer Serie 45 RR8277WH. Tolmukoguja tüüp: Kotita, Toote värv: Valge, Kuju: Ümmargune. Tolmukogus (kokku): 0,44 l, Müratase: 70 dB, Tolmuimeja programmid: Auto Express, Automaatne, Seina jälgimine. Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion), Tööaeg: 150 min, Aku eluiga: 150 m². Kõrgus: 80 mm, Laius: 315 mm, Sügavus: 315 mm. Pakendi laius: 133 mm, Pakendi sügavus: 491 mm, Pakendi kõrgus: 418 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Tolmukogus (kokku) | 0,44 l |
| Märg pesemine | Jah |
| Tolmuimeja programmid | Auto Express, Automaatne, Seina jälgimine |
| Programmide arv | 3 |
| Imemisprogrammide arv | 1 |
| Automaatne naasmine baasasukohta | Jah |
| Laadimisjaama funktsioonid | Laen |
| Harja materjal | Juuksed |
| Takistuste tuvastamine | Jah |
| Astmete andur | Jah |
| WiFi | Jah |
| Harjade arv | 3 |
| Harja tüüp | Rullhari |
| Päritoluriik | Hiina |
| Navigatsiooni tüüp | Juhuslik |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Integreeritud andurid | Kukkumisandur, Infrapunaandur |
| Puhastamiseks sobivad põrandapinnad | Vaip, Kõva põrand |
| Töötab Google Assistant'iga | Jah |
| Töötab Amazon Alexea'ga | Jah |
| Müratase | 70 dB |
| Takistuste ületamine (max) | 1,5 cm |
| Disain | |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Valge |
| Kuju | Ümmargune |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Nutitelefoni kaughaldus | Jah |
| Võimsus | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Tööaeg | 150 min |
| Aku eluiga | 150 m² |
| Laadimisaeg | 6 h |
| Taaslaetav | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 80 mm |
| Laius | 315 mm |
| Sügavus | 315 mm |
| Kaal | 3,6 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Nädalane ajakava | Jah |
| Kaasas mopp | Jah |
| Tolmumaht | 0,44 l |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 133 mm |
| Pakendi sügavus | 491 mm |
| Pakendi kõrgus | 418 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi kaal | 5,12 kg |