Tootja: Sophos
Mudel: SB453CSEU
EAN: 0811814021620
Sophos SG 450. Tulemüüri jõudlus: 27000 Mbit/s, VPN-i jõudlus: 5000 Mbit/s, IPS/IDS jõudlus: 8000 Mbit/s. Soojuse hajumine: 75 BTU/h, Sertifikaat: CE, FCC Class A, CB, VCCI, C-Tick, UL, CCC. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, WAN-ühendus: Ethernet (RJ-45). Varunduse meedia tüüp: SSD. Toote kuju: 1U, Ekraan: LCD
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Salvesti | |
| Varunduse meedia tüüp | SSD |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 8 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| WAN-ühendus | Ethernet (RJ-45) |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 90-264 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 22 W |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | |
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraan | LCD |
| Andmeedastus | |
| Tulemüüri jõudlus | 27000 Mbit/s |
| VPN-i jõudlus | 5000 Mbit/s |
| IPS/IDS jõudlus | 8000 Mbit/s |
| Maksimaalne tulemüüri ühenduste arv sekundis | 140000 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 80 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Toimimine | |
| Soojuse hajumine | 75 BTU/h |
| Samaaegsed ühendused | 8000000 |
| Sertifikaat | CE, FCC Class A, CB, VCCI, C-Tick, UL, CCC |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mõõdud (l x s x k) | 438 x 483 x 44 mm |
| Kaal | 10,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |