Tootja: Sophos
Mudel: SG1BT3HEK
EAN: 5054074000485
Sophos SG 115 rev.3. Tulemüüri jõudlus: 2700 Mbit/s, VPN-i jõudlus: 425 Mbit/s, IPS/IDS jõudlus: 500 Mbit/s. Sertifikaat: CB, UL, CE, FCC, ISED, VCCI, MIC (Japan), RCM, CCC, KC, BIS. Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab,.... Turvaalgoritmid: SSL/TLS. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Salvesti | |
| Varunduse meedia tüüp | SSD |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 4 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 10,44 W |
| Toiteallikate arv | 1 |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | |
| Toiteallikas | 36 W |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Disain | |
| Toote kuju | Lauaarvuti |
| Andmeedastus | |
| Tulemüüri jõudlus | 2700 Mbit/s |
| VPN-i jõudlus | 425 Mbit/s |
| IPS/IDS jõudlus | 500 Mbit/s |
| Lüüsi antiviiruse jõudlus | 0,5 Gbit/s |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 1,84 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 80 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | SSL/TLS |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 225 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 1,11 kg |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| LED-indikaatorid | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Toimimine | |
| Samaaegsed ühendused | 1000000 |
| Sertifikaat | CB, UL, CE, FCC, ISED, VCCI, MIC (Japan), RCM, CCC, KC, BIS |