Tootja: Gigabyte
Mudel: GV-R69XTAORUS M-16GD
EAN: 0889523026793
Gigabyte GV-R69XTAORUS M-16GD graafikakaart pakub tippklassi jõudlust tõsiselt mängivatele ja professionaalsetele kasutajatele. Radeon RX 6900 XT graafikaprotsessor ja 16 GB GDDR6 mälu tagavad ebavõrdse kiiruse ja võimsuse kõrgekvaliteedilise mängimise, 3D-mudeli loomise ja videote redigeerimise jaoks.
Graafikakaart toetab kuni 7680 x 4320 pikslise maksimaalse resolutsioonini, võimaldades nautida ultrakõrge eraldusvõimega visuaale. Graafikaadapteri mäluliides on 256-bitine, graafikaadapteri mälutaktsagedus on 16 000 MHz ning liidese tüüp on PCI Express x16 4.0, mis tagab kiire andmeedastuse.
Lisaks on Gigabyte GV-R69XTAORUS M-16GD varustatud täiustatud jahutustehnoloogiaga, sealhulgas kolme aktiivse jahutusventilaatoriga, et tagada süsteemi jahedus ja vaikus intensiivsete mänguseansside ajal.
Graafikakaardil on ka mitu ekraaniväljundit, sealhulgas kaks HDMI-porti ja kaks DisplayPort porti, mis võimaldab seda ühendada erinevate monitoride ja displeidega. See on ühilduv HDCP-ga ja toetab DirectX 12.0 ja OpenGL 4.6 sujuva ja tõrgeteta jõudluse tagamiseks.
Musta täis kõrguse / täis pikkusega väljundiga korpus ning mitmevärviline valgustus teevad Gigabyte GV-R69XTAORUS M-16GD graafikakaardi mitte ainult võimsaks, vaid ka stiilseks. Sellel on üks Full-Height (FH) sulge. Minimaalne süsteemi toide on 850 W ning sellel on kolm 8-pin toitepistmikut usaldusväärse toitepakkumise tagamiseks.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Sulu kõrgus | Full-Height (FH) |
| Toote kuju | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Pesade arv | 2 |
| Valgustuse värv | Multi |
| Valgustus | |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 6900 XT |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| CUDA | |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 2365 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 4 |
| Rööptöötlustehnoloogia tugi | Ei ole toetatud |
| Vooprotsessorid | 5120 |
| FileStream-tehnoloogia | |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Mälusiin | 256 bitti |
| Mälu taktsagedus | 16000 MHz |
| Ribalaius | 512 GHz |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| PhysX | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.6 |
| HDCP | |
| Dual Link DVI | |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 850 W |
| Täiendavad toitepistmikud | 3x 8-pin |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 140 mm |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 322 mm |