Tootja: Trevi
Mudel: 0RR51100
EAN: 8011000026886
Trevi RR 511 DAB. Raadio tüüp: Kaasaskantav, Tuuneri tüüp: Digitaalne, Toetatud raadiolainealad: DAB, DAB+, FM. Kuvamise tüüp: LCD. Toote värv: Must. Ühilduvad mälukaardid: SD. Toiteallikas: Elektritoide/akutoide, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Raadio | |
| Raadio tüüp | Kaasaskantav |
| Tuuneri tüüp | Digitaalne |
| Toetatud raadiolainealad | DAB, DAB+, FM |
| FM-laineala ulatus | 87,5 - 108 MHz |
| DAB ribaulatus | 174 - 240 MHz |
| Funktsioonid | |
| MP3 taasesitus | |
| Projektsioon | |
| Toote värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| USB ühilduvus | |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Elektritoide/akutoide |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Kõlarid | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 317 mm |
| Sügavus | 89 mm |
| Kõrgus | 114 mm |
| Võrgustumine | |
| Bluetooth | |
| Salvesti | |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Kassetiseade | Jah |