Tootja: WMF
Mudel: 04.1421.0011
EAN: 4211129201025
WMF Stelio 04.1421.0011. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 1000 W. Juhtme pikkus: 1 m, Laius: 281 mm, Sügavus: 187 mm. Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga): 2140 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga): 4360 tk, Kihid kaubaaluse kohta: 3 tk. Pakendi laius: 185 mm, Pakendi sügavus: 320 mm, Pakendi kõrgus: 2100 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
WMF Stelio 04.1421.0011 Toaster 2 Scheibe(n) 1000 W Edelstahl (0414210011) | €81.39 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Võileivaalus | |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Pesade arv | 2 |
| Jahedaseinaline korpus | |
| Soojashoiurežiim | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Eemaldatav purukandik | |
| Kõrgeletõste mehhanism | Ei |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Juhtmehoidik | |
| Märgutuli | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1000 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Laius | 281 mm |
| Sügavus | 187 mm |
| Kõrgus | 153 mm |
| Kaal | 1,62 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2140 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4360 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 24 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 72 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 185 mm |
| Pakendi sügavus | 320 mm |
| Pakendi kõrgus | 2100 mm |
| Pakendi kaal | 2,22 kg |