Tootja: WMF
Mudel: 61.3020.1008
EAN: 4211129140942
WMF Lumero 61.3020.1008. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Plast, Roostevaba teras. Võimsus: 980 W. Laius: 401 mm, Sügavus: 412 mm, Kõrgus: 199 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
WMF Lumero 61.3020.1008 röster 10 2 viil(ud) 980 W Roostevaba teras | €227.85 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Plast, Roostevaba teras |
| Soojendusrest | |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 10 |
| Pikk ava | |
| Pesade arv | 1 |
| Ekraan | LED |
| Purusahtel | |
| Eemaldatav purukandik | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 980 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 401 mm |
| Sügavus | 412 mm |
| Kõrgus | 199 mm |