Tootja: WMF
Mudel: 04.1414.0011
EAN: 4211129132817
WMF Lono 04.1414.0011. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Roostevaba teras. Laius: 350 mm, Sügavus: 156 mm, Kõrgus: 220 mm. Pakendi laius: 200 mm, Pakendi sügavus: 400 mm, Pakendi kõrgus: 323 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Pesade arv | 1 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Eemaldatav purukandik | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 350 mm |
| Sügavus | 156 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 400 mm |
| Pakendi kõrgus | 323 mm |
| Pakendi kaal | 4,8 kg |