Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Plast, Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 6 |
| Pikk ava | |
| Pesade arv | 2 |
| Eemaldatav purukandik | |
| Purusahtel | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Soojashoiurežiim | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 184 mm |
| Sügavus | 390 mm |
| Kõrgus | 195 mm |