Tootja: WMF
Mudel: 04.1412.0011
EAN: 4211129130806
WMF 04.1412.0011. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 900 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz. Juhtme pikkus: 1 m, Laius: 366 mm, Sügavus: 110 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
WMF KITCHENminis - Broodrooster XXL | €81.37 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | |
| Pikk ava | |
| Pesade arv | 1 |
| Purusahtel | |
| Kukliraam | |
| Jahedaseinaline korpus | |
| Eemaldatav purukandik | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Sertifikaat | CE |
| Võimsus | |
| Võimsus | 900 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Laius | 366 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Kõrgus | 156 mm |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |