Tootja: Tristar
Mudel: BR-2400
EAN: 8713016038722
Tristar BR-2400. Toote värv: Roostevaba teras, Valge, Korpuse materjal: Plast, Roostevaba teras, Kontrolli tüüp: Pöörlev. Võimsus: 400 W. Küpsetusplaadi mõõdud: 232 x 200 mm, Kaal: 948 g. Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga): 2760 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga): 5520 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC): 6576 tk. Pakendi laius: 380 mm, Pakendi sügavus: 92 mm, Pakendi kõrgus: 260 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Võimsus | 400 W |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Roostevaba teras, Valge |
| Korpuse materjal | Plast, Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Võileivaalus | Jah |
| Taimer | Jah |
| Märgutuli | Jah |
| Eemaldatav purukandik | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 948 g |
| Küpsetusplaadi mõõdud | 232 x 200 mm |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2760 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 5520 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 6576 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 24 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 6 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 36 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 144 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 272 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 392 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 580 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,83 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8713016038739 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 380 mm |
| Pakendi sügavus | 92 mm |
| Pakendi kõrgus | 260 mm |
| Pakendi kaal | 1,19 kg |