| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Tristar BR-1056 röster 7 2 viil(ud) 900 W Valge | €26.21 |
|
www.gangaelectronica.es |
Tostador Tristar BR-1056/ 900W/ Blanco | €26.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | Jah |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | Jah |
| Pikk ava | Jah |
| Pesade arv | 1 |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Soojashoiurežiim | Ei |
| Jahe(dad) käepide(med) | Jah |
| Küttekehade arv | 2 |
| Eemaldatav purukandik | Jah |
| Kõrgeletõste mehhanism | Jah |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Jah |
| Stop/tühista-nupp | Jah |
| Ülessulatamise funktsioon | Jah |
| Ülessoojendamise funktsioon | Jah |
| Märgutuli | Jah |
| Libisemiskindel alus | Jah |
| Juhtmehoidik | Jah |
| Purusahtel | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 900 W |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Pistiku tüüp | Tüüp F |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 0,75 m |