Tootja: Tristar
Mudel: BR-1025
EAN: 8713016015020
Tristar BR-1025. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 800 W. Kaal: 980 g. Tooteid kaubaaluse kohta: 120 tk. Pakendi laius: 178 mm, Pakendi sügavus: 296 mm, Pakendi kõrgus: 178 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Võileivaalus | Jah |
| Soojendusrest | Jah |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | Jah |
| Pruunistumise astmete arv | 6 |
| Pesade arv | 2 |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Eemaldatav purukandik | Jah |
| Stop/tühista-nupp | Jah |
| Automaatne hüpikmehhanism | Jah |
| Libisemiskindel alus | Jah |
| Juhtmehoidik | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 800 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 980 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 178 mm |
| Pakendi sügavus | 296 mm |
| Pakendi kõrgus | 178 mm |
| Pakendi kaal | 1,25 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 120 tk |