Tootja: Tristar
Mudel: BR-1009
EAN: 8713016010094
Tristar BR-1009. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Valge, Kontrolli tüüp: Pöörlev. Võimsus: 650 W. Kaal: 840 g. Tooteid kaubaaluse kohta: 144 tk. Pakendi laius: 140 mm, Pakendi sügavus: 185 mm, Pakendi kõrgus: 270 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Tristar BR-1009 röster 2 viil(ud) 650 W Valge | €16.20 |
|
www.gangaelectronica.es |
Tostador Tristar BR-1009/ 650W/ Blanco | €17.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Valge |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Võileivaalus | |
| Soojendusrest | |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 6 |
| Pesade arv | 2 |
| Automaatne väljalülitus | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Automaatne hüpikmehhanism | |
| Libisemiskindel alus | |
| Juhtmehoidik | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 650 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 840 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 140 mm |
| Pakendi sügavus | 185 mm |
| Pakendi kõrgus | 270 mm |
| Pakendi kaal | 1,08 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 144 tk |