Tootja: Tefal
Mudel: TT770811
EAN: 3045385783572
Tefal TT770811. Viilude arv: 4 viil(ud), Toote värv: Must, Roostevaba teras, Korpuse materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 1700 W. Laius: 322 mm, Kõrgus: 225 mm, Kaal: 2637 kg. Pakendi laius: 314 mm, Pakendi sügavus: 360 mm, Pakendi kõrgus: 262 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Tefal TT7708 7 4 part(s) 1700 W Noir, Acier inoxydable | €100.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 4 viil(ud) |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | -, Y |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Pesade arv | 4 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Eemaldatav purukandik | |
| Kõrgeletõste mehhanism | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Märgutuli | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1700 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 322 mm |
| Kõrgus | 225 mm |
| Kaal | 2637 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 314 mm |
| Pakendi sügavus | 360 mm |
| Pakendi kõrgus | 262 mm |
| Pakendi kaal | 3,84 kg |