Tootja: Tefal
Mudel: TT640810
EAN: 3045386381777
Tefal TT640810. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Must, Kontrolli tüüp: Puudutus. Võimsus: 850 W. Laius: 167 mm, Sügavus: 240 mm, Kõrgus: 190 mm. Pakendi laius: 182 mm, Pakendi sügavus: 310 mm, Pakendi kõrgus: 196 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
osiriss.lv |
TEFAL TT6408 | €51.88 |
|
m79.lv |
Toster Tefal TT6408 TT640810 (3045386381777) Tosteris | €56.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Must |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Soojendusrest | Ei |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | Jah |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | Jah |
| Pikk ava | Ei |
| Pesade arv | 2 |
| Muudetav pesu laius | Jah |
| Taimer | Jah |
| Ülessulatamise funktsioon | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Eemaldatav purukandik | Jah |
| Kõrgeletõste mehhanism | Jah |
| Stop/tühista-nupp | Jah |
| Ülessoojendamise funktsioon | Jah |
| Märgutuli | Jah |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 850 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 167 mm |
| Sügavus | 240 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 182 mm |
| Pakendi sügavus | 310 mm |
| Pakendi kõrgus | 196 mm |
| Pakendi kaal | 1,9 kg |