Tootja: Tefal
Mudel: TL302110
EAN: 3045386381494
Tefal TL302110. Viilude arv: 1 viil(ud), Toote värv: Valge. Võimsus: 850 W. Laius: 365 mm, Sügavus: 115 mm, Kõrgus: 188 mm. Kaubaaluse brutolaius: 80 cm, Kaubaaluse brutopikkus: 120 cm, Kaubaaluse brutokõrgus: 125,4 cm. Pakendi laius: 394 mm, Pakendi sügavus: 118 mm, Pakendi kõrgus: 198 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Tefal TL302110 grille-pain 7 1 part(s) 850 W Blanc | €41.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 1 viil(ud) |
| Toote värv | Valge |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Pesade arv | 1 |
| Muudetav pesu laius | |
| Soojashoiurežiim | |
| Purusahtel | |
| Märgutuli | |
| Eemaldatav purukandik | |
| Kõrgeletõste mehhanism | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 850 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 365 mm |
| Sügavus | 115 mm |
| Kõrgus | 188 mm |
| Kaal | 1,21 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 394 mm |
| Pakendi sügavus | 118 mm |
| Pakendi kõrgus | 198 mm |
| Pakendi kaal | 1,68 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 125,4 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 172,5 kg |
| Kihid kaubaaluse kohta | 5 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 18 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 90 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 408 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 372 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 224 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,05 kg |