Tootja: Tefal
Mudel: TT533811
EAN: 3045387243166
Tefal Incluedo TT533811. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Must, Päritoluriik: Hiina. Võimsus: 850 W, Maksimaalne sisendvõimsus: 850 W, Võimsustarve (tüüpiline): 850 W. Laius: 171,4 mm, Sügavus: 272,7 mm, Kõrgus: 188 mm. Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga): 2040 tk, Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga): 4200 tk, Kaubaaluse brutolaius: 76,6 cm. Pakendi laius: 182 mm, Pakendi sügavus: 322 mm, Pakendi kõrgus: 202 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Tefal Includeo TT5338 - Broodrooster | €40.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Must |
| Soojendusrest | |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | |
| Pikk ava | |
| Pesade arv | 2 |
| Märgutuli | |
| Soojashoiurežiim | |
| Juhtmehoidik | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Eemaldatav purukandik | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 850 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 850 W |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 850 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 171,4 mm |
| Sügavus | 272,7 mm |
| Kõrgus | 188 mm |
| Kaal | 1,27 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2040 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4200 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 76,6 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 114,9 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 100,8 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 86,5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 182 mm |
| Pakendi sügavus | 322 mm |
| Pakendi kõrgus | 202 mm |
| Pakendi kaal | 1,86 kg |