Tootja: Princess
Mudel: 01.142402.01.001
EAN: 8712836961029
Princess 142402. Viilude arv: 4 viil(ud), Toote värv: Roostevaba teras, Kontrolli tüüp: Nööbid, Pöörlev. Võimsus: 1400 W, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Juhtme pikkus: 0,75 m
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Princess 142402 4 viil(ud) 1400 W Roostevaba teras | €47.86 |
|
www.gangaelectronica.es |
Tostador Princess 142402/ 1400W/ Acero Inoxidable | €48.75 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 4 viil(ud) |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Soojendusrest | |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Pikk ava | |
| Pesade arv | 2 |
| Soojashoiurežiim | |
| Valmimise märguanne | |
| Eemaldatav purukandik | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Märgutuli | |
| Libisemiskindel alus | |
| Juhtmehoidik | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1400 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Pistiku tüüp | Type F (CEE 7/4) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 0,75 m |