Tootja: Princess
Mudel: 01.142400.01.001
EAN: 8712836960985
Princess 142400. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Roostevaba teras, Korpuse materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 850 W, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 / 60 Hz. Juhtme pikkus: 0,75 m
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Princess 142400 RVS - Broodrooster – 2 plak | €31.54 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Soojendusrest | |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Pesade arv | 2 |
| Automaatne väljalülitus | |
| Purusahtel | |
| Soojashoiurežiim | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Jahe(dad) käepide(med) | |
| Küttekehade arv | 2 |
| Eemaldatav purukandik | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Märgutuli | |
| Juhtmehoidik | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 850 W |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 / 60 Hz |
| Pistiku tüüp | Type F (CEE 7/4) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 0,75 m |