| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Comprar Tostadora Princess 4 Rebanadas 1750W - Gris -Ganga Electrónica | €66.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 4 viil(ud) |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Võileivaalus | |
| Soojendusrest | |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 6 |
| Pikk ava | |
| Pesade arv | 2 |
| Automaatne väljalülitus | |
| Kõrgeletõste mehhanism | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Automaatne hüpikmehhanism | |
| Juhtmehoidik | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1750 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 276 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kõrgus | 180 mm |