Tootja: Gastroback
Mudel: 42396
EAN: 4016432423962
Gastroback Design Digital 4S. Viilude arv: 4 viil(ud), Toote värv: Roostevaba teras, Kontrolli tüüp: Nööbid. Võimsus: 1900 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V. Juhtme pikkus: 0,75 m, Laius: 290 mm, Sügavus: 300 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 4 viil(ud) |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Soojendusrest | |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Eriti lai avaus | |
| Pesade arv | 4 |
| Taimer | |
| Ekraan | LCD |
| Kõrgeletõste mehhanism | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kukliraam | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Sertifikaat | CE |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1900 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 0,75 m |
| Laius | 290 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kõrgus | 235 mm |
| Pesa laius | 12,5 cm |
| Pesa sügavus | 7,5 cm |
| Kaal | 2,3 kg |