Tootja: KitchenAid
Mudel: 859730301230
EAN: 5413184170288
KitchenAid 5KMT2204ECA. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Punane, Korpuse materjal: Metall. Võimsus: 1250 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz. Laius: 180 mm, Sügavus: 348 mm, Kõrgus: 226 mm. Pakendi laius: 405 mm, Pakendi sügavus: 240 mm, Pakendi kõrgus: 330 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
KitchenAid Artisan 5KMT2204ECA - Broodrooster | €253.45 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Punane |
| Korpuse materjal | Metall |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Tase |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | |
| Pesade arv | 2 |
| Soojashoiurežiim | |
| Eemaldatav purukandik | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Märgutuli | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1250 W |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 348 mm |
| Kõrgus | 226 mm |
| Kaal | 5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 405 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 330 mm |
| Pakendi kaal | 6 kg |